1. Instalační balíčky

  Článek: AN0001939Aktualizováno::

  Kliknutím na tlačítko Instalační balíčky se zobrazí seznam všech stažených balíčků. Balíčky jsou pro přehlednost rozděleny do kategorií na jednotlivých záložkách. U každého balíčku je několik základních informací s možností zobrazení podrobnějších informací na webu (tlačítko Zobrazit detail).

  Tlačítko Stáhnout u jednotlivých balíčků vyvolá vlastní stažení balíčku. Následně jej pak můžete již instalovat. 

  Pro větší přehlednost je možné si pomocí výběrové nabídky zvolit jen konkrétní verzi, pro kterou se mají zobrazit balíčky.

   

  Stažení informací o balíčcích

  Kliknutím na tlačítko Stáhnout v horním menu dojde ke stažení informací o všech veřejně dostupných balíčcích. Pokud chcete jen určitý balíček, pak zadejte do okna jeho ID. Takto můžete zadat více balíčků ke stažení, každý na nový řádek. V případě, že obdržíte ID neveřejného balíčku, zadejte ho také zde. Jinak se stahují pouze veřejné balíčky.

   

  Nově stažené balíčky jsou vlevo označeny zeleným pruhem. Za názvem každé záložky je také uvedeno číslo s počtem nových balíčků.

   Tlačítkem Otevřít složku se spustí Průzkumník souborů a zobrazíte si tak balíček na disku. Tlačítko Instalovat spustí instalaci vybraného balíčku. Tlačítko Smazat smaže vybraný balíček z Globálního diskového uložiště.

   

×